Чернівецька дирекція

Ярослав Цюпак

three канали надання доступу до мережі Інтернет для 3 відділень поштового зв’язку (загальна кількість 111 послуг). За кодом юрособи, що називається номер запису в єдиному державному реєстрі, можна дізнатися, в якому місці знаходиться цей контрагент – для АТ “УКРПОШТА” це , в нашому довіднику на літеру У. Юридична адреса юрособи Україна, 01001, місто Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК, будинок 22, а також більш детальну інформацію можна знайти в повній версії нашої системи. Як заявив Ярослав Цюпак у своєму слові перед колективом, це новосілля є одним з елементів стратегії з перебудови «Укрпошти», її модернізації та підвищення конкурентоспроможності на ринку.

Перемістіть мітку на адресу, вулицю, організацію чи інше місце де ви помітили помилку. Опишіть її декількома реченнями та натисніть “Повідомити”. Також буде передано стан карти, відстань та маршрут. Керівником підприємства «ЧЕРНІВЕЦЬКА ДИРЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ ”УКРПОШТА”» є Цюпак Ярослав Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій https://post.cv.ua/ України. Та джерел третіх осіб, які мають право збирати, обробляти та передавати дані згідно з законодавством України. Оприлюднення відомостей про справи про банкрутство. Взагалі цейс список з 7 лютого 2019 року (вступ в дію Системи нового валютного законодавства) та механізм спеціальних санкцій, які ще донедавна застосувало МЕРТ, скасовується (стаття 37 ЗУ «Про зовнішньоекономічну діяльність» Виключено).

чернівецька дирекція укрпошти

В комерційних тарифах система VKURSI отримує дані з “Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань” в режимі реального часу. Доступ до повних даних з ЄДР по юридичним особам та ФОП в режимі реального часу по АРІ надається міністерством юстиції та ДП “НАІС” на комерційній основі (Договір про надання сервісної послуги). Наша компанія підписала даний договір і за кожний запит/перевірку сплачує ДП “НАІС” суму передбачену договором. В даному випадку система використовує публічну інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Компанія не несе відповідальності за будь-які збитки, яких зазнав Користувач, пов’язані із використанням інформації. За кодом ОКПО в нашому каталозі містяться дані про фаундерів і тих, хто має право підпису, прізвища, імена та по батькові цих людей. Ключові особи цієї компанії – , а також засновники .

Який Стан У Компанії Ат “укрпошта” ?

82.ninety nine Надання інших допоміжних комерційних послуг, н.в.і.у.

Контактна Інформація:

Розділ містить інформацію про зв’язки компанії з фізичними особами. Придбайте ліцензію, щоби переглянути всі матеріали з цього розділу. В цей день ми додатково зробили перевірку, та отримали такі дані.

Скасування Наказу Про Проведення Заходу

Для клієнтів, які віддають перевагу сплаті послуг он-лайн, запровадили відповідні сервіси. Зайшовши на офіційний сайт Укрпошти, можна здійснити переказ між картками або сплатити за кабельне телебачення, мобільний зв’язок, комунальні чи будь-які інші послуги. Сервіс доступний 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Відомості щодо аналізу та оцінки фінансових показників діяльності юридичної особи надаються Системі VKURSI на основі договорів з особами, які мають право збирати, обробляти та передавати таку інформацію згідно з законодавством України. Зведені дані та аналітична інформація в Системі має виключно інформаційний характер. Користувач використовує зведені дані та аналітичну інформацію для прийняття будь-яких рішень виключно на власний розсуд і Компанія не несе жодної відповідальності за наслідки використання цих даних та аналітичної інформації.

Далі алгоритм вичитує власників ТМ, авторського права, корисних моделей, порівнює ці дані з даними ЄДР і якщо назва компанії або ПІБ співпадають, додає інформацію в досьє. Умовні позначення дозволять миттєво виявити – кількість вузлів, зв’язки з компаніями банкрутами, компаніями які зареєстровані на окупованих територіях, компаніями які включені в список санкцій або згадуються в кримінальних справах.