general

Останні Новини Дня України Та Світу

Головне – усі 32 призи знайдуть своїх власників серед наших зареєстрованих передплатників. Але їм є на кого рівнятися – деякі члени нашої редакційної ради (Люко Дашвар, Ірен Роздобудько) друкували свої нові твори в цьому році. У наступному планують співпрацювати з «Дебют-газетою» також інші члени редакційної ради (брати Капранови, Макс Кідрук, Сергій Жадан).

газета по українськи читати онлайн

Уперше наш часопис опинився на головній книжковій події року. Поки що в якості гостя стенду Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Інформація, яку розміщено на сайті golos.com.ua, є власністю редакції газети „Голос України”. Будь-який передрук чи будь-яке інше поширення зазначеної інформації здійснюється за попередньої згоди керівництва редакції. На 66-му році життя помер Сергій Заборовський, якого у колах спортивних уболівальників знають як суперфана Парамона “До 67-ми не дотягнув місяця. Відійшов у кращий світ. Останній рік був у нього …

Даруємо Читачам Призи За Змістовні Відгуки!

Мистецтвознавиця Оксана Баршинова та дослідник архітектури Олександр Анісімов розповідають про про неувагу до архітектури, відсутність профільного музею та бенефіціарів міського розвитку. «Видавництву Старого Лева» – 20 років! Мені здається, що зараз в Україні складно знайти людину, яка хоча б раз у житті не тримала в руках…

З Редакційної Пошти «літературної України»

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на “Iнтерфакс-Україна”, суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство “Українські Новини”, в будь-якому вигляді суворо заборонено. У Тбіліському міському газета всім суді починається процес щодо незаконного перетину кордону Грузії колишнього президента країни, громадянина України Михеїла Саакашвілі. Слідчі Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо позафракційного нардепа Гео Лероса, який підозрюється у хуліганстві та невиконанні рішення суду.

«Константинополь завжди буде Першою церквою в системі православних церков, а сестринська російська церква завжди буде п’ятою». У Рівному презентували книгу «Народні Герої України. Це перша збірка розповідає про Героїв російсько-української війни, які були нагороджені недержавним срібним орденом «Народний… У краєзнавчому музеї Трускавця дбайливо зберігають історію одного експоната і старовинний документ, датований 1867 роком.